U dhunua në protestë nga policia, operohet Sahit Dollapi

Ndaje

Pas dhunës së ushtruar nga policia gjatë protestës së ditës së shtunë ndaj Sahit Dollapit, ky i fundit i është nënshtruar një operacioni në spitalin e traumës.

Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike u operua në shpatull dhe sipas informacioneve të marra nga burimet operacioni ka qenë i suksesshëm dhe gjendja e tij shëndetësore duket e stabilizuar.

Sekretari Oranizativ i PD-së  u dhunua me shkopinj gome nga Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë gjatë momentit që po mundohej të largohej me vrap prej tyre.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje