VIDEO/Berisha nxjerr videon tronditëse: Si u helmuan edhe fëmijët prej gazit

Ndaje
Ditën e protestës së fundit, dukshëm sasia e gazit ishte më e madhe së herët e tjera.

Kjo solli dhe reagimin e shumë qytetarëve të cilët filluan të ankoheshin se nuk po qëndronin dot në shtëpitë e tyre.Madje pati qytetarë që thanë se gazi  lotsjellës kishte arritur derit te Materniteti i Ri duke vënë në rrezik jetën e foshnjave.

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një video ku një fëmijë është helmuar nga gazi i hedhur nga policia.

Postimi i Berishës:

Nje video tronditese e helmimit te femijeve!Shikoni si i helmuan femijet me lende toksike luftarake mbreme Edvin Kristaq Krimi, Vasal Kimiku dhe kriminelet e tyre me uniforme! Sb 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje