FOTO/Luana Vjollca paska “vënë mend”, i kthehet natyralitetit dhe thjeshtësisë

Ndaje

Luana Vjollca ka rrëmbyër vëmendjen e të gjithvë me dy këngët e saj të fundit, të cilat për hir të së vërtetës kanë patur sukses.

Nuk  mund të injorohet aspak reagimi i publikut, ku shumë prej tyre janë shprehur skeptikë për arritjet e moderatores, e cila tani shihet dhe si këngëtare.

Shumë e kanë të vështirë ta shohin si këngëtare, duke mos i kursyer kritikat dhe as komentet negative. Për ta, Luana është duke u shtirur dhe duke modifikuar veten, zërin përmes filtrave të ndryshme.

Për tiu vërtetuar të kundërtën,  Luana ka filluar të tregojë hap pas hapi se është e thjeshtë dhe se nuk ua ka nevojën filtrave. Në fotot e fundit, shohim një Luana “të zhveshur” nga filtrate, make up dhe shtirjet. A të jetë një fillim i ri?/DRONI.al

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje