“Situatë e tmerrshme”, çfarë thotë bashkëshortja e Lulzim Bashës

Ndaje

Bashkëshortja e kreut demokrat Lulzim Basha, Aurela Basha në një prononcim për “News 24” tha se është në protestë si një qytetare e thjeshtë. Zonja Basha tha se situata aktuale i duket e tmerrshme, ndërsa nuk preferoi që të komentojë më gjatë.

 

“Jam këtu si qytetare e Tiranës. Kam dalë si një qytetare. Si e tillë, pra si një shtetase do të dal sa herë të më thërrasin. Situata sigurisht që është e tmerrshme”, tha zonja Basha në prononcimin e shkurtër për mediat.

Aurela Basha ka qenë e pranishme edhe në protestën e djeshme të opozitës së bashkuar, ndërsa prania e saj është vënë re edhe nga mediat.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje