Atentat ne Vlore, 19 plumba mbi te riun

Ndaje

Persona të paidentifikuar Qelluan disa here ne drejtim te nje  33-vjeçari pasditen e sotme në Vlorë.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë zjarri, kallashnikov, të paktën 19 herë, në drejtim të një automjeti, i cili ishte në lëvizje.

Mësohet se drejtuesi i automjetit ishte shtetasi Romario Alliraj, i cili pasi është qëlluar ka humbur drejtimin e automjetit me targa AA 864 SV duke dalë nga rruga.

33-vjeçari ka pësuar vetëm disa gërvishtje të lehta, duke mundur t’i mbijetoi sulmit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje