VIDEO/Ende pa nisur mirë protesta, policia vendoset në gardh

Ndaje

Qytetarët nga njësia 7 po marshojnë në këmbë drejt sheshit skënderbej për t’iu bashkuar me pas protestës para kryeministrisë.

Në këmbë po vijnë gjithashtu edhe banorët e Unazës së Re.

Ndërkohë që nga ana tjetër, ende pa nisur mirë protesta, policia është mobilizuar duke u rreshtuar para Kryeministrisë. Mësohet se opozitarët kanë kërkuar leje deri në mesnatë, ndërsa në përgjigje policia e Tiranës, ka dhënë leje për të protestuar deri në orën 20:30.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje