LAJM I FUNDIT/E frikshme në Tiranë, një vajzë hidhet nga kati i 8-të

Ndaje

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Tiranë.

Sipas informacioneve paraprake, tek “Unaza e Re”, është hedhur nga kati i 8-të, një vajzë e re.

Policia dhe një ambulancë ndodhet në vendin e ngjarjes. Nuk dihen ende motivet.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 13:13, në zonën e Astirit shtetasja U. Q., 31 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 8 i pallatit, ku për pasojē ka ndërruar jetë

Po punohet për saqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje