E rëndë në Tiranë/ ‘Ngacmim seksual në shkollën 9-vjecare ’, prindërit në panik

Ndaje

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një prindi që shpreh një shqetësim të madh për fëmijën e tij në klasë të gjashtë. Sipas prindit, në shkollën “Kongresi i Manastirit” në kryeqytet, një djalë po i klasës së gjashtë ngacmon seksualisht vajzat, fyen mësuesit por askush nuk i flet. Duke iu referuar mesazhit, Berisha thotë se ka një indiferencë të drejtuesve të shkollës.

POSTIMI I BERISHËS:

Ngacmime seksuale të fëmijëve në shkollën “Kongresi i Manastirit”!
Indiferencë e papranueshme e drejtuesve të shkollës!
Lexoni mesazhin e prindit dixhital. sb

Mirëmbrëma i nderuar Dr.Berisha! Ju falënderoj për gjithë mbështetjen që i jepni popullit shqiptar duke denoncuar çdo gjë të tmerrshme që ndodh në këtë vend! Po ju dërgoj mesazhin tim duke ju lutur të jetë anonim sepse nuk dua të rrezikoj fëmijën tim! Jam një prind që kam fëmijën në klasë të 6 në shkollën “Kongresi i Manastirit” në Yzberisht Tiranë!

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje