FOTO/Nisin pushimet për këngëtarët, Albani dhe Miriami vizitojnë të njëjtin vend sërish

Viti impenjativ i dyshes  Mirjam Cani dhe  Alban Skënderaj duket se do të finalizohet me disa pushime relaksuese.

Këngëtarët janë zhvendosur për një pushim të shkurtër në ishujt tropikalë të Maldiveve.

Në profilin e saj në Instagram Miriam ka postuar foto dhe video në Instastory, ku shfaqet deti dhe natyra karakteristike e ishujve tropikalë. Së bashku me Ameli, të kapura përdore, këngëtarja shkruan: “Arritëm më në fund.” 

Këtë herë drejt ishujve Maldive, edhe pse kjo nuk është hera e parë që Albani dhe Miriam shkojnë aty.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje