FOTO/ Meme epike për Spiropalin: ‘Negociatat u hapën vjet, sivjet hapen dekoltetë’

Ndaje

Ironia e kryeministrit Sali Berisha përmes rrjeteve sociale nuk ka munguar asnjëherë për qeverinë, aq me pak me “shfaqjen” që kjo e fundit dha në Samitin e Berlinit. Rama bashkë me ministrat e tij u kthyen pa asnjë shpresë për hapjen e negociatave për Shqipërinë.

Meme-ja që Berisha ka publikuar në Facebook ka të beje me Spiropalin. Mbi të shkruhet ‘Negociatat u hapën vjet, sivjet hapen dekoltetë’./droni.al

 

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje