VIDEO/ Ndizet protesta në Elbasan, qytetarët djegin goma

Ndaje

Opozita e bashkuar ka nisur bllokimin e rrugëve për dy orë në akset kryesore rrugore në të 12 qarqet e vendit.

Kreu i opozitës Lulzim Basha ndodhet në Elbasan, aty ku edhe numri i qytetarëve duket të jetë shumë i lartë.

Pas mbërritjes së Bashës është ndezur edhe protesta, ku qytetarët kanë djegur edhe disa goma.

LIVE

LIVE – Beteja që ka nisur është pa kthim. Historia do tregojë se kjo betejë do të përfundojë me shporrjen e qeverisë së krimit dhe triumfin e vlerave europiane. E ardhmja e shqiptarëve është Europa! #ShqiperiaSiEuropa

Publiée par Lulzim Basha sur Jeudi 2 mai 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje