Mbyllet protesta në Fier: “Nuk ka zgjedhje pa PD, ‘shihemi’ në 11 Maj”

Ndaje

Vuvuzela, pankarta të ndryshme dhe thirrjet “Rama ik” u dëgjuan për rreth 60 minuta edhe në Fier. Protestuesit thonë ndër të tjera: “S’ka zgjedhje por protestë. S’ka zgjedhje pa PD”.

Kreu i PD, Luan Baci tha se protesta ishte paqësore, por fierakët nuk kanë frikë. Ai i ftoi qytetarët të marrin në duar fatin e tyre dhe të jenë të gjithë më 11 Maj në Tiranë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje