Aksioni opozitar, bllokohen akset kryesore, zbulohet ku do jetë Basha

Ndaje

Pak orë para nisjes së protestës së opozitës zbulohet se ku do jetë kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Opozita e Bashkuar do të protestojë sot në orën 18:00 duke bllokuar qarkullimin e automjeteve në disa akse kryesore të vendit.

Burime zyrtare nga PD bënë me dije se Basha do të jetë në Milot në protestën e orës 18:00.

Po kështu mësohet se do të bllokohen rrugët në Tiranë tek Shqiponja, në Durrës tek Plepat, në Fier-Sheq dhe në Bradashesh-Elbasan. Bllokim të aksit rrugor nga protesta e opozitës do të ketë edhe në Milot tek karburanti në autostradë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje