FOTO/ Modelja shqiptare ‘thyen’ rrjetin, shfaqet topless

Ndaje

Erjona Sulejmani është një nga femrat më të komentuara si në showbizin shqiptar, ashtu edhe në atë italian.

Ajo u cilësua si tifozja më e bukur e Europianit 2018, ku shfaq në shkallët e stadiumeve për të mbështetur ish-bashkëshortin e saj, Blerim Xhemaili.

Gjithashtu  ajo është shumë aktive në rrjetin social Instgram ku ndan me ndjekësit e saj foto dhe video të cilat shumica janë provokative si fotoja nga ishujt Kanaries të Spanjës.

Modelja shfaqet topless ku ka shfaqur linjat e saj perfekte, foto e cila ka marrë mijëra like nga ndjekësit

.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje