VIDEO/U shtrua në spital psikiatrik, këngëtarja e njohur shfaqet pas shumë kohësh në publik

Edhe pse gjendja e saj shëndetsore u përfol shumë javëve të fundit, Britney Spears është parë për herë të parë, pas shtrimit në spitalin psikiatrik.

Britney Spears ka gëzuar disa kohë me të dashurin e saj Sam Asghari në hotelin Montage në Beverly Hills të dielën pasdite.

37-vjeçarja kishte veshur fustan të lehtë  të kuq ndërsa i dashuri i saj nuk e la të përballej me disa gazetarë.

Britney kërkoi  vullnetarisht një program trajtimi 30-ditor për të adresuar shqetësimin e rëndë emocional që lidhej me sëmundjen e babait të saj.

https://videos.dailymail.co.uk/video/mol/2019/04/22/3740537007821927111/1024x576_MP4_3740537007821927111.mp4

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje