FOTO/Kur Pashkët zgjatin 4 ditë, të rinjtë “çmenden” në Angli

Ndaje

Pas festës së Pashkës të dielën, të rinjtë në Britaninë e Madhe kanë përfituar nga rasti për të mbushur baret dhe klubet e natës për katër netë rresht duke qene se kanë patur disa ditë pushim.

Të ndihmuar edhe nga temperaturat që kanë arritur deri në 25 gradë celcius, djem e vajza në të gjitha qytetet e mëdha kanë përfituar për të festuar, duke nxjerrë veshjet pranverore.

Nga kjo situatë nuk kanë munguar sherret dhe ndërhyrjet e policisë, si pasojë teprimit me pije alkoolike.

Shumica arritën të gjenin rrugën për t’u kthyer në shtëpi, por pati edhe nga ata që mbetën të shtrirë rrugëve, duke preferuar të flenë aty.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje