Jorida Tabaku shtatzënë, ish-deputetja në pritje të fëmijës së tretë

Ndaje

Jorida Tabaku është një ndër femrat më me influencë në politikën shqiptare. Përpos qëndrimeve politike, ajo komentohet shpesh për pamjen e saj, duke u renditur një ndër femrat më sharmante.

Përtej krizës politike, ish-deputetja është duke shijuar momente të bukura. Sipas ‘Gazeta Shqiptare’ Tabaku është shtatzënë dhe pritet të sjellë në jëtë fëmijën e saj të tretë.

Në 2017, Jorida dhe bashkëshorti i saj u bënë prindër për herë të parë të dy binjakeve, Arba dhe Iris.

Ndërkohë, edhe pse shtatzënë duket se Jorida nuk i ka braktisur për asnjë moment protestat e opozitës, duke duruar edhe gazin lotjsellës që hedh policia. Ish deputetja është në muajt e parë të shtatzënisë, pasi ende nuk vihet re barku i saj i rrumbullakosur.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje