Ish-ministri: Rendja drejt sahanit është zgjedhje, por jo zgjidhje

Ndaje

Krijimi i grupit të ri parlamentar me deputetët e rinj në Kuvend, shkaktoi reagime të forta nga të dyja palët e politikës shqiptare.

Marrja e titullit kryetare e Grupit Parlamentar të PD, e Rudina Hajdarit u cilësua shumë herë jo e drejtë, ndonëse vetë deputetja mundohej ta sqaronte se ishte në përputhje me ligjin.

Pjesë e këtyre reagimeve është bërë dhe ish-ministri Ylli Manjani, i cili prej kohësh është aktiv me reagimet e tij.

Cilido që braktis frontin opozitar për tu bërë garniturë demokracie në sahanin e pushtetit, i shërben thjesht sundimit të tij (pushtetit monist).

Pa dyshim rendja drejt sahanit është zgjedhje, por jo zgjidhje”,-shkruan Manjani në rrjetet sociale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje