FOTO/Ija e Besit feston 80-vjetorin, torta është epike

0Shares
0

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Ija, gjyshja e aktorit të humorit, Bes Kallaku i ka disa mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërkaq është popullore për shkak dhe të batutave të saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ka festuar 80 vjetorin në një festë të organizuar plot dashuri nga familjarët. Ajo që ishte po aq epike sa dhe videot gazmore të Ijes ishte torta. Torta ishte e dekoruar në formën e tokës e mbjellë me perime.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje