VIDEO/ E rëndë, ja si po digjet Katedralja e famshme Notre Dame në Paris

Ndaje

Katedralja Notre-Dame në Paris është përfshirë nga flakët.

Referuar mediave vendase deri në këto momente nuk janë regjsitruar persona të lënduar apo viktima, ndërsa zjarrëfikëset po punojnë për shuarjen e flakëve.

Fire breaks out at Notre Dame cathedral

BREAKING: A fire has broken out at the Notre Dame cathedral in Paris, one of the city's most iconic sights. abcn.ws/2UG6dGH

Publiée par ABC News Live sur Lundi 15 avril 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje