Gjendet një trup i pajetë në breg të detit, detajet

Ndaje

Një trup i pajetë është gjetur pasditen e sotme në bregdetin e Vlorës. Mësohet se trupi i pajetë është nxjerrë në breg nga dallgët e detit në Zvërnec.

Trupi i pajetë është dërguar në morg, ndërsa për momentin dihen ende detaje të tjera rreth kësaj ngjarje. Policia dhe grupi hetimorë kanë nisur menjëherë hetimet.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje