FOTO/Aksident i rëndë në Shkodër, dy gra humbin jetën, plagosen 4 të tjerë

Ndaje
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në aksin Shkodër – Bushat.

Sipas informacioneve, dy makina  janë përplasur me njëra-tjetrën. Njëra prej makinave ka përfunduar në kanal, kurse tjetra ka dalë jashtë rruge.

Si pasojë e përplasjes dy gra kanë humbur jetën ndërsa katër persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor.

FOTO:BW

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje