“Burrat vijojnë ndjekjen”, Braçe mbështetje policisë: Prioritet tani kapja e banditëve

Ndaje

Një reagim ka ardhur nga ana e mazhorancës lidhur me grabitjen e 10 milionë eurove në Rinas.

Zv.Kryeministri Erjon brace ka reaguar në rrjetet sociale, duke ndjekur zhvillimet e fundit.

Sipas Braçes, prioritet mbetet kapja e banditëve, ndërsa e quan të sigurtë ndëshkimin e autorëve të cilët cënuan sigurinë në aeroport.

REAGIMI I BRACES

Prioritet tani kapja e banditeve!
Ndaj mbeshtetje per cdo oficer te policise te perfshire ne hetime e operacionin e panderprere ne terren!

Pas kesaj,
padiskutim analize e plote e cdo elementi qe ka cenuar rende sigurine nga bankat ne aeroport,
masa te forta per cdokend!

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje