Denoncimi/ ‘Artan Lame, pallat mbi trotuar, pa hipotekë’

Ndaje

Një qytetar ka denoncuar një pallat që sipas tij është i Drejtorit të Përgjithshëm të Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame, i ndërtuar në trotuar, pa hipotekë dhe me dy kate shtesë.

Denoncimi i qytetarit është bërë publik nga ish-kryeministri, Berisha dhe pallati sipas qytetarit ndodhet pas Postës Qëndrore, ndërsa po sipas qytetarit, babai i Artan Lames, Adil Lame, vjen natën dhe merr qeranë në pallatin që ndodhet në rrugën ‘Reshit Çollaku’ Njësia nr 10.

Postimi i Berishës:

“Denoncohet hajduti Artan Lame!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital.

Mirmbrema doktor! Te pershendes dhe te uroj cdo te mir . Do bejme shtet thot kryehajduti mavi Artan Lame . Pallati i Artan Lames kryehajdutit mavi i ndertuar siper trotuarit pa hipotek me dy kate shtese , kjo eshte qeverisja e Rilindjes .

Pa hipotek i ndertuar siper trotuari ne rrugen e bllokuar mbrapa Postes Qendrore me dy kat shtes dhe pa hipotek babai i Artan Lames vjen naten dhe merr qirane Adil Lame pallati ndodhe tek rruga Reshit Çollaku njesia 10”.

 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje