Portali ‘qeveritar’, akuza tronditëse për gruan e kryeministrit Rama

Ndaje

Një nga portalet që mbeshtet Rilindjen ka shpërndarë sot një kronikë me akuza shumë të forta për gruan e Kryeministrit Edi Rama.

Pritet reagimi i Kryeministrit pasi akuzat janë shumë të forta.

Për më tepër ndiqni videon

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje