VIDEO/Protesta e opozitës te Kryeministria, digjet “piramida e krimit”

0Shares
0

Kjo është piramida simbolike e krimit, me anë të së cilës, Partia Demokratike do të tregojë se çfarë simbolizon dhe identifikon qeverisja e Ramës.

Protesta e opozitës është zhvendosur para Kryeministrisë, ndërsa me mungesën e Bashës, drejtimin e kanë të rinjtë e forumeve të PD dhe LSI së bashku me Kryemadhin.

LIVE – Qytetarët shqiptarë janë ngritur kundër Maduros së Ballkanit i cili është kapur duke vjedhur. Ky vend ka zot! Sovrani në Republikën e Shqipërisë është populli shqiptar. #ShqiperiaSiEuropa

Publiée par Lulzim Basha sur Mercredi 3 avril 2019

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje