Fier, të shtëna me armë zjarri, policia gjen një makinë të djegur

Ndaje

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar në Fier. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (3 prill), ndërsa policia ka gjetur edhe një makinë të djegur në lagjen “Afrim i ri”

Mësohet se makina e djegur është e tipit “BMW” dhe rezulton me targa false, ndërsa brenda saj janë gjetur armë dhe krehër fishekësh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje