Çifti shqiptar dhe e mitura greke kapen me drogë në Athinë

Ndaje

Një çift shqiptarësh dhe një e mitur greke u arrestuan në Greqi, pasi u kapën me 34.2 kg marijuanë.

Operacioni u zhvillua në banesën e 48-vjeçarit shqiptar në Athinë, ku në pranga u vu edhe 24-vjeçarja shqiptare dhe e mitura greke 17 vjeçe.

Policia i sekuestroi edhe 7750 euro dhe një motor.

Të arrestuarit iu dorëzuan autoriteteve helene të drejtësisë për veprime të mëtejshme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje