VIDEO/Si nisi sherri në tunelin e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes Tirana-Laçi

Kamerat e sigurisë së stadiumit “Selman Stërmasi” tregojnë momentin se si ka nisur sherri mes sulmuesit të Tiranës Michael N’Goo dhe lojtarëve dhe pjesëtarëve të stafit të Laçit.

Duket se fillimisht N’Goo konfrontohet verbalisht me presidentin e klubit kurbinas, Pashk Laska, e më pas afrohet për ta goditur.

Në këtë moment kanë ndërhyrë edhe të tjerët dhe më pas situata është përshkallëzuar.

Gjakrat u ndezen pas sfidës mes Tiranës e Lacit, pas kohës së ekzagjeruar shtesë dhe barazimit të ardhur në minutën e 99.

Sipas burimeve bëhet me dije drejtuesit e lojtarë të Tiranës, po sqaroheshin me arbitrin Kridens Meta, për shtesën e gjatë. Nga kjo protestë e ashpër e bardhebluve, ka nisur edhe sherri me lojtarët e Lacit dhe drejtuesit kurbinas, ku është goditur edhe Micheal Ngo’o.

KLIKO PER VIDEON 

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje