VIDEO/ Plas grushti në tunelin e dhomave të zhveshjes pas ndeshjes Tirana-Laçi

Ka përfunduar me grushta në tunelin e dhomave të zhveshjes sfida mes Tiranës e Lacit, me gjakrat që u ndezën pas kohës së ekzagjeruar shtesë dhe barazimit të ardhur në minutën e 99.

Sipas burimeve bëhet me dije drejtuesit e lojtarë të Tiranës, po sqaroheshin me arbitrin Kridens Meta, për shtesën e gjatë. Nga kjo protestë e ashpër e bardhebluve, ka nisur edhe sherri me lojtarët e Lacit dhe drejtuesit kurbinas, ku është goditur edhe Micheal Ngo’o.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje