VIDEO/Këngëtari i njohur e kall me striptistet, derdh eurot mbi vithet e tyre

Ndaje

Rikthimi i  Stines pritet të jetë i bujshëm, kjo për shkak se ka bërë një shkëputje të gjatë nga muzika.

Stine pritet të sjellë një hit të ri, i cili me siguri do të pëlqehet shumë,pasi  ai gjithmonë ka rrëmbyer simpatinë e publikut.

Së fundmi, ai shfaqet në skenat e videoklipit të tij më të ri  duke “e djegur” me gocat e ‘’Maria Bonitës’’.Në skenat e këtij videoklipi ai derdh eurot lumë mbi vithet e tyre.  Vajzat performojnë në tub dhe Stine derdh eurot pas lëvizjeve të tyre.

E mesa duket këngëtari ka zgjedhur vendin e duhur për të xhiruar klipin e tij, pasi vajzat e ‘’Maria Bonitës’’ siç duken edhe xhirimet e videoklipit të Stines kanë linja perfekte. Duhet të presim se çfarë do të jetë ky hiti i ri nga Stine.

KLIKO PER VIDEON

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje