VIDEO/”Film komercial”, Ermali i përgjigjet thumbave të ish-kolegut të Portokallisë

Filmi i ri i Ermalit dhe Elvanës ende pa dalë, ka bërë bujë, kjo për shkak dhe të reklamimit të shumtë që i kanë bërë artistët.

Një ditë më parë, aktori Ervin Bejleri thumboi Ermal Mamaqin duke e cilësuar filmin ‘Dy gisht mjaltë’ si komercial.

Aktori Ermal Mamaqi i është përgjigjur mikut të tij dhe ish-kolegut në ‘Portokalli’, duke thënë se fjala komerciale ndonjëherë keqkuptohet.

Vini është djalë shumë i mirë, është shoku im i vjetër që nga ‘Portokalli’. Fjala komerciale në shumë raste keqpërdoret.  Ka një lloj imazhi të keq për gjërat që shiten, por kjo nuk do të thotë se nuk ka vlerë”, u shpreh Mamaqi.

https://youtu.be/YQi_zSjPDNc

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje