Janë zënë me DISS-e? Ja çfarë thotë Fero për Noizyn

Feronit Shabani i njohur me emrin e artit Fero është aktualisht një nga reperët më të komentaur në mediat rozë jo vetëm nga ana profesionale por edhe për lidhjen me modelen Arbenita Ismajli.

Gjithashtu Fero njihet dhe për disset me shumë repere shqiptarë dhe njëri prej tyre është dhe reperi shumë i ndjekur nga publiku Noizy.

I ftuar se fundmi në “Xing me Ermalin’ Fero është pyetur nga moderatori nëse është kap ndonjëherë me diss me Noizyn.

Dhe reperi  filloi të bënte shaka duke thënë se moderatori po përpiqet t’i bëjë publicitet Noizyt.

E nisur nga kjo ai filloi t’i bëjë publicitet berberit të tij.

Batuta e tij shkaktoi shumë të qeshura në publik siç mund ta shihni në këtë video!

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje