Droga e kapur në Vlorë, qytetari zbulon detaje: I përfshirë dhe punonjësi në Drejtorinë e Policisë

0Shares
0

Në një denoncim të publikuar në rrjetet sociale nga ish-kryeministri Berisha mësohen detaje lidhur me sasinë e madhe të drogës që u kap në grykëderdhjen e Vjosës pak para disa ditësh.

Sipas mesazhit të qytetarit, në këtë ngjarje janë të përfshirë dhe emra të njohur të policisë si Bardhosh Selami i cili sipas tij, është dhe pjestar i grupit të trafikimit të drogës.

DENONCIMI I PLOTE

Ne Narkoshtet, narkopolicia dhe narkobandat jane nje!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje. Doktor dua te bej nje denancim per nje ngjarje qe ka ndodhur ne qytetin e Fierit. policia eshte vene ne dispozicoin te bandave te trafikut te droges qe behet ne grykederdhjen e Vjoses. diten e premte ne daten 15 nje qytetar ka bere denancim per dhunim ,grabitje dhe tentative pengmarrje dhe po mbushet nje jave policia nuk ka bere asnje veprim sepse te pefshire ne kete ngjarje kapasur punonjes policie me uniform qe punojne ne drejtorin e Kufirit ne derdhje te Vjoses ku nisin dhe skafet me droge. Ky grupe vepron ne gryke derdhjen e Vjoses me gjobe venie, grabitje rrembime dhe trafikun e droges drejt Italis.Punonjesi i policis qe eshte njeri nga pjestaret e grupit qe ka marre dhe pjese ne ngjarjen e dites se premte quhet Bardhosh Selami punonjes i kufirit ne Drejtorin e Policis Fier. Ky eshte narko shteti. anonim te lutem.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje