Vrasja e avokatit në Elbasan, gjendet makina e autorëve

Ndaje

Ravik Gurra, me profesion avokat, u vra këtë mbrëmje në qendër të Elbasanit, i qëlluar një person i armatosur i cili është afruar pranë dhe i ka qëlluar me armë zjarri.

Vetëm pak minuta më parë Policia e Elbasanit ka informuar se është gjendur e djegur makina e dyshuar e autorëve që qëlluan mbi avokatin.

Makina është gjendur në dalje të qytetit, ndërsa nuk ka informacion nëse policia ka mundur të vihet në ndjekje të autorëve.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje