“Ke pirë ndonjë gotë”, sherri në Opinion, Nano i kërkon falje Shehit: Nuk ka hije…

Ndaje

Analisti Mustafa Nano i ka kërkuar ndjesë Dasahamir Shehit për përplasjen që pati në studion e Opinion.

“Së pari dua të bëjë një tërheqje nga ajo goditja poshtë brezit që i bëra Dashit. Nuk ka hije por janë pjesë e debatit”,- u shpreh ai.

Debati u nis nga Nano, qe në diskutim e siper, iu drejtua me shprehjen ‘A ke pirë naj gotë?”, që ngjalli reagimin e Shehit. Ish deputeti e konsideroi Nanon “bandë të legenëve të Ramës dhe zgjebs”.

DEBATI:

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burr për katekizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë got tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës

Mustafa Nano: Ti pi nga mengjesi deri në darkë, nuk thashë ndonjë gjë nuk është turp.

https://www.youtube.com/watch?v=fE7eacXny04&feature=player_embedded

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje