E qëlloi me çifte pas konfliktit, humb jetën në spital pronari i furrës së bukës

0Shares
0

Ka ndërruar jetë 60 vjeçari Esat Kotorri I cili u plagos me datë 15 Mars.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Kavajë. Kotorri u  qëllua me armë gjahu çifte në biznesin e tij.Ai po punonte me gruan e tij në furrën e bukës kur u qëllua.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje