LIVE/Zhvendoset protesta, ja për ku po marshojnë qytetarët

Protestuesit janë larguar nga sheshi para Parlamentit për tu zhvendosur para një tjetër godine shtetërore.

Mësohet se ata do të vijojnë protestën e tyre para Policisë së  Shtetit, pasi sipas tyre janë arrestuar disa protestues, ndersa ata po shkojne per te kerkuar lirimin e tyre.

Turma e udhëhequr nga ish-deputeti Noka dhe kryetarja e LSI Monika Kryemadhi, tashmë po marshojnëtë shoqëruar dhe nga ish-deputetët e tjerë.

LIVE

LIVE – Ne luftojmë për një kauzë të drejtë, për një qeveri të çliruar nga krimi dhe zgjedhje të lira. Klika e krimit e bërë njësh me qeverinë do të shembet nga themelet! #ShqiperiaSieuropa

Publiée par Partia Demokratike e Shqipërisë sur Jeudi 21 mars 2019

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje