Sherr masiv në Vlorë, të rinjtë përleshen me thika, një i plagosur

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur përpara pak minutash në qytetin e Vlorës.

Burimet bëjnë me dije se disa persona janë konfliktuar dhe situata ka agravuar deri në përdorimin e thikave.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Pavarësia”.

Disa adoleshentë janë konfliktuar me njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre ka nxjerrë thikën duke plagosur bashkëmoshatarin e tij I cili është dërguar mënjëherë në spital.

Paraprakisht, ngjarja dyshohet pas një grindjeje të çastit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje