FOTO/Mediat serbe shkruajnë për Luana Vjollcën, moderatorja iu kthen përgjigjen epike

Luana Vjollca ka tërhequr vëmendjen e mediave serbe të cilat i kanë dedikuar dhe një shkrim moderatores.

Sipas postimit që bën vetë Luana, mediat serbe kanë shkruar për dashurinë që ka moderatorja  për “Shqipërinë e Madhe”.

“Gazetat serbe paskan shkruar se sa shumë e urrej Serbinë dhe sa shumë e dua Shqipërinë e madhe, KOSOVËN”,- shkruan Luana.

Më pas ajo shton dhe një përgjigje për këtë artikull:

 “Dhe unë po ju them shumë mirë që e dini.”

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje