Paloka nxjerr foton: Ja ç’bëri Veliaj pas festimeve për Ditën e Verës

Ndaje

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka  publikuar një foto gjatë natës në Tiranë, për të treguar anën tjetër të realitetit në kryeqytet, përpos asaj që publikohet në media dhe asaj që propogandoi Erion Veliaj.

Në foton e marrë nga Genc Sejko, njeriut që njihet për meme ne rrjetet sociale, duken të rreshtuara disa betoniere njëra pas tjetrës, ndërsa Paloka ironizon duke shkruar: “Ditën nxori administratën dhe nxënësit e shkollave “për festë” . Ja ç’bëri po atë natë plehra që “i dhimbset” Tirana”.

Një ditë më parë, Bashkia e Tiranës organizoi festimet për Ditën e Verës, të spostuara tri ditë më vonë për shkak të motit të keq.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje