LAJM I FUNDIT/Aksident në Shkodër, 1 i vdekur dhe 3 të plagosur

Ndaje

Një aksident i rëndë i ka marrë jetën një personi dhe la tre të tjerë të plagosur.

Nga informacionet e para, mësohet se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë dhe ende nuk dihet identiteti i viktimës si dhe të plagosurve.

Forca policie në vendngjarje kanë nisur hetimet.

(vijon…)

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje