Shoqërohet në polici ish-prefekti i Shkodrës

Ndaje

Ish-prefekti i Shkodrës, Paulin Radovani është shoqëruar në polici mesditën e sotme per tu marre ne pyetje.

Gjithçka ka të bëjë me operacionin policor të zhvilluar sot, ku në pranga janë vënë 12 persona e 4 janë shpallur në kërkim.

Siç mësohet dy djemtë e Radovanit kanë marrë lekë me fajde dhe ka qenë ish-prefekti që ka bërë denoncim.

Në lidhje me këtë denoncim, është shoqëruar sot në polici.

Mesohet se Radovani do te deshmoje ne lidhje me faktet qe ka dijeni per aktivitetin e personave te arrestuar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje