VIDEO/”Dibra është e vjedhur” Basha: Lexova vendosmërinë tuaj për të shprehur zemërimin

Kryetari i  PD Lulzim Basha ka ndezur atmosferën në qytetin e Dibrës, teksa ka kërkuar pjesëmarrjen e tyre në protestën e madhe në 16 Mars.

Basha u tregoi dibranëve se janë të parët që dhanë modelin e qytetarëve që luftojnë deri në fund.

Sipas Bashës, qeveria po i vjedh çdo ditë e më shumë dhe se qeveria e krimit duhet të largohet.

Tradhtia e Edi Ramës, dhuna dhe poshtërimi ndaj qytetarëve, po për herë të parë lexova dhe dëgjova vendosmërinë e Dibrës për ta shprehur zemërimin në lëvizjen popullore për të marrë në dorë fatin e tyre” tha Basha.

Kujtojmë se nga ana tjetër, vazhdon seanca parlamentare, ku dhe u betuan deputetët e rinj të opozitës.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/2332245817057661/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje