FOTO/ “Elbasani mirëpret këdo për natën dhe ditën e verës, por i thotë largohu Ramës”

Ndaje

Ish-deputeti i PD, Endri Hasa, ka publikur ne rrjetin e tij social Twitter disa foto ku qytetarët e Elbasanit shpalosin një banderolë në të cilen shkruhet “Rama Ik”.

Hasa shprehet se  “Elbasani mirëpret këdo sot dhe nesër për natën e ditën e verës por i thotë IK kryebanditit që ka marrë peng vendin”

POSTIMI I ENDRI HASES:

Elbasani mirëpret këdo sot dhe nesër për natën e ditën e verës por i thotë IK kryebanditit që ka marrë peng vendin.
Shqipëria është e njerëzve dhe banditët duhet të largohen!
RAMA IK!
#16Mars

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje