FOTO/E fshehtë dhe pa bujë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Ndaje

Nuk e dinim që këngëtarja e njohur Linda Halimi ishte në një pritje të ëmbël.Këngëtarja e cila prej kohësh është stacionuar në Amerikë, sot ka ndarë lajmin e gëzuar. Ajo është bërë nënë dhe për këtë gjë nuk e fsheh aspak kënaqësinë.

Linda dhe partneri i saj Davon Edëards janë bërë prindër të një vajze.

Kujtojmë së Linda përfaqësoi Shqipërinë në  Eurovision, ndërsa e famshme u bë në Top Fest kur arriti të fitonte çmimin e madh.

Sa shumë urime dhe dashuri. Ndjehem vertet e bekuar t’ju quaj miq! Qofshi të bekuar pafund në çdo ditë të jetë suaj. 2019 qoftë viti më i bukur deri më tani i jetës suaj. Statusi ‘Nënë’ më dha një tjetër këndvështrim dhe tjetër nivel të respektit për të gjithë prindërit.Ju përkulem me respekt. Ka shumë nëna që i ndjek në rrjete sociale dhe më motivojnë shumë përpiqem të bëhem sa gjysma e tyre  në mënyrën se si arrijnë t’ja dalim me kaq klas dhe superfuqi ti rrisin të vëgjëlit  e tyre, duke filluar nga mami im. Falemdinderit që na e keni mbushur zemrën plot’ shkruan këngëtarja në postimin e saj.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje