FOTO/Ndahet papritur nga jeta zyrtari i lartë në policinë e Shtetit

Është ndarë nga jeta  ZV. Drejtori i Përgjithshëm i Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, z. Agim Hysi.

Mësohet se Hysi ndërroi jetë si pasojë e një ataku kardiak në moshën 61 vjeçare. Lajmi është bërë i ditur nga vetë SHCBA në rrjetet sociale.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje