U nisën për Shqipëri, por “harrojnë” 160 mijë euro në valixhe

Ndaje
Foto Ilustruese

Do të niseshin për në Shqipëri, por kishin ‘harruar’ 160 mijë euro në valixhe.

Bëhet fjalë për disa qytetarë, shqiptar, anglez, maçedonas dhe kosovar, që gjatë kontrollit policor u janë gjetur shuma të ndryshme parash, që në total bënin shumën 160 mijë euro.

Paratë e padeklaruara janë gjetur në doganën Barit, pas një kontrolli të ushtruar nga Guardia di Finanza.

Paratë e gjetur janë bllokuar dhe për të gjithë persona kanë nisur hetimet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje