FOTO/Reperi nga Kosova mbështet Stresin: Lirojeni nga burgu

Reperi shqiptar Stresi prej dy disa muajsh ndodhet në burg, ndërsa të shumtë kanë qënë ata që e suportojnë jashtë, duke filluar që me të fejuarën e tij, Kejsi e deri tek kolegët e tij artistë.

Së fundmi për të ka ardhur një mbështetje dhe nga Kosova. Bëhet fjalë për reperin tjetër të njohur, Fero i cili ka nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale kërkon lirimin e tij.

Prej datës 17 tetor të vitit 2018, Stresi vijon të mbetet në qelitë e paraburgimit. Ai akuzohet për “Mbajtje pa leje dhe prodhim të armëve shpërthyese dhe të municioneve” dhe “Prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje