Të shtëna me armë në Tiranë, plagoset 50-vjeçari

0Shares
0

Një 50-vjeçar është vetëplagosur me armë gjahu.

Burime zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme (26 shkurt) në rrugën “2 prilli” në Kamëz.

“Më datë 26.02.2019, rreth orës 22:30,  në rrugën “ 2 Prilli ” në Kamëz dyshohet të jetë vetëplagosur me armë gjahu shtetasi E. A., 50 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”, sqaron policia.

Po punohet për zbardhjen e rrethaneve të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje